Get Adobe Flash player

Apartmán č. 1

    je umístěn v přízemí a sestává z vlastního zádveří (vybaveno zrcadlem,věšákovou stěnou a botníkem). Z tohoto zádveří je vstup do sociálního zázemí, které je vybaveno toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem. Odvětrání sociálního zařízení je zajištěno ventilátorem, který se spustí při zapnutí světla. Každý apartmán je vybavený elektrickým bojlerem s kapacitou 125 litrů na ohřev teplé vody. Dalšími dveřmi se dostaneme do menšího pokojíku, vybaveného dvěma samostatnými postelemi s nočními stolky s lampičkami  a komodou. V dalším větším pokoji je manželská postel, přistýlka, noční stolky s lampičkami, jídelní stůl se čtyřmi židlemi, šatní skříně, dětská postýlka, televizor a malá lednička ukrytá v televizním stolku. Celkem je zde možno ubytovat 5ti člennou rodinu a malé dítě.

Apartmán č. 2

   umístěný v prvním patře je téměř stejný, včetně vybavení jako apartmán č.1 v přízemí. Jediným rozdílem je skutečnost, že se zde nenachází dětská postýlka. Je možno zde ubytovat 5ti člennou rodinu.

Apartmán č. 3

   je umístěn taktéž v prvním patře, směrem do dvorního traktu. V předsíni je opět botník, šatníková stěna se zrcadlem. První – velký pokoj je opatřen dvěma střešními okny (všechna ostatní okna jsou v penzionu klasická, plastová s dvojsklem a s mikro ventilací), jsou zde dvě samostatné postele s přistýlkami, jídelní stůl se čtyřmi židlemi, šatní skříně, televizní stolek s ledničkou a s televizorem.
Dále se zde nachází chodbička se vstupem do sociálního zařízení (vybaveno obdobně jako apartmán 1 a 2) a do malého pokojíku vybaveného manželskou postelí a nočními stolky s lampičkami. Je zde možno ubytovat šest osob.
 

Ve všech apartmánech i ve všech pokojích je na podlaze nalepen koberec.